XIV Міжнародна наукова інтернет-конференція ADVANCED TECHNOLOGIES OF SCIENCE AND EDUCATION

Русский English
Научные конференции Наукові конференції

Павлусенко О.В. ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ЗА ДОПОМОГОЮ МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ

Павлусенко Олена Василівна

Київський національний університет технологій та дизайну

ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ЗА ДОПОМОГОЮ МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ

Розглядаючи дане питання важливо зазначити, що технічний прогрес, зумовлений швидким розвитком інформаційних технологій та Європейська інтеграція України висувають нові умови до спілкування. Впровадження Болонського процесу також сприяє популяризації вивчення іноземних мов. Чим більшою кількістю іноземних мов володіє студент, тим більше у нього шансів знайти високооплачувану роботу в Україні та за кордоном.

Важливо зазначити, що англійська, як перша іноземна мова, вивчається у змісті шкільної програми. Але не всі студенти, які вивчали англійську у школі мають однакові знання та однакові здібності. Деякі з дитинства вивчають дві і більше мов, виростаючи в двомовній сім'ї або перебуваючи в мовному середовищі, як діти емігрантів чи вивчаючи діалекти, знову ж таки завдяки мовному середовищу.

Вже не дивує той факт, що після закінчення престижного вузу, здобувши вищу освіту, пройшовши курс вивчення іноземної мови, магістри не можуть спілкуватися іноземною мовою, навіть, на побутовому рівні. Саме через це вони вимушені знову йти на курси іноземних мов або користуватися послугами приватних викладачів. З цього випливає те, що  методика навчання у вузах  повинна бути націлена саме на розвиток спілкування, на те, щоб студент в майбутньому мав змогу вести діалог без сторонньої допомоги перекладача.

Безперечно, науково-технічний прогрес змушує нас йти в ногу з часом. Сьогодні все більше зростає кількість людей, які живуть в нереальному світі - світі Інтернету певну частину свого життя. Використання Інтернету у всьому світі можна назвати "технологічною революцією". Адже за допомогою Інтернет технологій можна зробити багато повсякденних справ не виходячи з дому: перевірити свій банківський рахунок, зробити покупки, поспілкуватися з другом, який живе в іншому кінці світу, а також вивчити іноземну мову. Основною перевагою такого навчання є те, що не потрібно кудись їхати, зустрічатися з вчителем, витрачати час і гроші на дорогу. Студент може навчатися, навіть, під час обідньої перерви на роботі. Такий тип навчання зручний  для бізнесменів, банківських працівників, студентів, які працюють, жінок, які знаходяться в декретній відпустці, для будь - кого, хто має бажання та доступ до Інтернету. При електронному навчанні у студента також не виникає необхідності купувати книжки та зошити з вправами. Адже все це можна знайти в Інтернеті. Застосовуючи  Інтернет студенти мають змогу знайти корисну інформацію з будь-якої тематики, яка може бути використана ними при підготовці до наукових конференцій. Інтернет дозволяє публікувати статті, приймати участь в студентських он-лайн конференціях, спілкуватися з носіями мов з будь-якої частини світу за допомогою скайпу. За допомогою даного ресурсу викладач з легкістю може викласти в Інтернеті завдання студентам, прочитати он-лайн лекцію, здійснити контроль пройденого матеріалу. Інтернет вчить студентів працювати в команді, співпрацювати з іншими, прискорює мислення. Застосування комп'ютерів підвищує ефективність навчального процесу, забезпечує зв'язок між викладачем та студентом, підвищує інтерес до вивчення іноземних мов. Використання комп'ютерних технологій дає можливість студенту засвоїти більше матеріалу за коротший термін. Використання Інтернету є корисним не тільки для студентів, а й для викладачів. Не можливо уявити процес підготовки до заняття без використання Інтернет технологій. Адже саме Інтернет дозволяє викладачеві бути в інформаційному тонусі.

Підсумовуючи все вище сказане, ми можемо зробити висновки, що кожна людина викладач чи студент повинна жити за принципом "вік живи, вік учись". Адже знання мов робить людину більш освіченою, надає їй певні бонуси в процесі працевлаштування. Також вільне володіння іноземними мовами збільшує шанси працювати в іноземних компаніях та за кордоном.  


Залиште коментар!

Дозволено використання тегів:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>